Obsluha kamer/ostraha bezpečnostních rámů - Ministerstvo zdravotnictví

Společnost INDUS, spol. s r.o., je jednou z nejdéle působících bezpečnostních agentur v České republice a to již od roku 1993, řadící se mezi největší agentury v ČR. Realizujeme služby v oblasti fyzické ochrany osob a majetku, vrátnických a recepčních služeb, správy a údržby nemovitostí.

Hledáme nové zaměstnance do administrativní budovy Ministerstva zdravotnictví na Palackého náměstí, Praha 2.

Směny denní/noční 12ctky - podmínkou

Nástup ihned

Náplň práce

  • kontrola návštěvníků při vstupu u bezpečnostního rámu
  • obchůzková činnost
  • komunikace s návštěvníky a zaměstnanci na objektu
  • základní administrativa

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení 102 Kč/hod
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • zaškolení
  • pracovní uniforma
  • práce v atraktivním prostředí

Požadujeme

  • čistý trestní rejstřík
  • fyzickou zdatnost
  • žádné pohyblivé omezení
  • praxi v oboru výhodou

Firma: INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Kontakt: Andrea Jirková
U Hostivařského nádraží 556/12
108 00 Praha 10

Telefon: 739545226

Místo práce: Praha 2

Typ úvazku: brigáda

Plat: 102 - 105 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé