Ostraha/strážný Českého rozhlasu (Vinohrady)

Společnost INDUS, spol. s r.o., je jednou z nejdéle působících bezpečnostních agentur v České republice a to již od roku 1993, řadící se mezi největší agentury v ČR. Realizujeme služby v oblasti fyzické ochrany osob a majetku, vrátnických a recepčních služeb, správy a údržby nemovitostí.

Hledáme nové kolegy do VIP objektu Českého rozhlasu na ul. Vinohradská.

Směny denní/noční 12ctky. Práce je vhodná pro muže.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci na DPP - dohoda o provedení práce.

Náplň práce

  • kontrola u bezpečnostních rámů
  • pochůzky po objektu
  • směnný dvanáctihodinový provoz
  • obsluha recepce
  • evidence osob, klíčů

Nabízíme

  • dobré finanční ohodnocení 100 Kč/hod
  • možnost dlouhodobé spolupráce na DPP
  • práce v atraktivním prostředí v centru Prahy
  • pracovní oděv
  • mzdu včas
  • pravidelnou zálohu

Požadujeme

  • čistý trestní rejstřík
  • reprezentativní vystupování
  • dobrý zdravotní stav, vzhled
  • certifikát Strážný

Firma: INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Kontakt: Andrea Jirková
U Hostivařského nádraží 556/12
108 00 Praha 10

Telefon: 739545226

Místo práce: Praha 2

Typ úvazku: brigáda

Plat: 100 - 105 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé