Ostraha/strážný - Hájek (pouze OZP)

Společnost INDUS, spol. s r.o., je jednou z nejdéle působících bezpečnostních agentur v České republice a to již od roku 1993, řadící se mezi největší agentury v ČR. Realizujeme služby v oblasti fyzické ochrany osob a majetku, vrátnických a recepčních služeb, správy a údržby nemovitostí.

Hledáme nové kolegy na pozici Strážný/ostraha vrátnice ve skladové zóně ČEPRO Hájek v Karlových Varech. Jedná se o nepřetržitý provoz D/N 12tihodinové směny.

Pozice je vyhrazena pro osoby OZP na hlavní pracovní poměr.

V rámci nočních směn se jedná o pozici psovod/psovodka.

Náplň práce

  • starost o plynulý chod vrátnice
  • zapisování aut, návštěv
  • obchůzková činnost

Nabízíme

  • 102 Kč/hod
  • dlouhodobé uplatnění
  • možnost záloh
  • uniforma - příspěvek na péči o uniformu
  • kompletní zaškolení
  • možnost získat certifikát STRÁŽNÝ 68-008-E za zvýhodněných podmínek
  • individuální přístup při plánování směn

Požadujeme

  • čistý TR
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Firma: INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Kontakt: Andrea Jirková
U Hostivařského nádraží 556/12
108 00 Praha 10

Telefon: 739545226

Místo práce: Karlovy Vary

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 102 - 105 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé