Ostraha/vrátný - Muzeum Čelákovice

Společnost INDUS, spol. s r.o., je jednou z nejdéle působících bezpečnostních agentur v České republice a to již od roku 1993, řadící se mezi největší agentury v ČR. Realizujeme služby v oblasti fyzické ochrany osob a majetku, vrátnických a recepčních služeb, správy a údržby nemovitostí.

Nově hledáme schopné lidi na pozici Ostraha/vrátný do muzea v Čelákovicích.

Jedná se o nepřetržitý provoz denní/noční 12ctky. Klidná a pohodová práce v krásném prostředí.

Pozice je vyhrazena pro osoby OZP na hlavní pracovní poměr - nabízíme náborový příspěvek a dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce

  • obsluha kamer
  • obsluha EPS, EZS
  • kontrolní obchůzky
  • práce na PC

Nabízíme

  • mzdu 98 Kč/hod
  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • krásné prostředí
  • pohodovou práci
  • pracovní uniformu
  • mzdu vždy včas
  • seriózní jednání

Požadujeme

  • čistý TR

Firma: INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Kontakt: Andrea Jirková
U Hostivařského nádraží 556/12
108 00 Praha 10

Telefon: 739545226

Místo práce: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé