Personalistka

Společnost INDUS, spol. s r.o., je jednou z nejdéle působících bezpečnostních agentur v České republice a to již od roku 1993, řadící se mezi největší agentury v ČR. Realizujeme služby v oblasti fyzické ochrany osob a majetku, vrátnických a recepčních služeb, správy a údržby nemovitostí.

Do našeho týmu hledáme kolegyni, která má praxi v oblasti personalistiky. Jedná se o samostatnou pozici pro stabilní společnost.

Nástup dle dohody.

Náplň práce

  • vedení personální administrativy
  • správa a aktualizace personálního softwaru
  • uzavírání, změny a ukončování pracovních smluv a ostatních pracovně-právních vztahů
  • komunikace s jednotlivými odděleními společnosti
  • jednání se státními institucemi
  • organizace školení
  • příprava směrnic a nařízení
  • komunikace s úřady
  • komunikace s provozními manažery a mzdovou účtárnou

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na HPP, doba neurčitá
  • dobré finanční ohodnocení
  • zaučení, zaškolení
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • příjemné pracovní prostředí
  • plně hrazená Multisport karta

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • uživatelská znalost práce na PC, zejména Excel, Word
  • výborná znalost pracovněprávní problematiky
  • min. 1 rok prokazatelné praxe na obdobné pozici
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • znalost personálního programu WAM výhodou
  • odolnost vůči stresu

Výhodou praxe v personální agentuře nebo bezpečnostní agentuře.

Firma: INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Kontakt: Andrea Jirková
U Hostivařského nádraží 556/12
108 00 Praha 10

Telefon: 739545226

Místo práce: Praha

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé